iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Makine qepese dore

690 L

Kategoritë: ,

Përshkrimi

 

• Kompakte dhe Portable:Kjo makine qepese mini eshte e dizajnuar per te qene e kompakte dhe e transportueshme, duke e bere te lehte ta merrni me vete kudo qe shkoni. Eshte perfekte per riparime te shpejta ose per kreativitetin ne levizje.

• Formimi i Stichesh i Shkëlqyer:Me formimin e saj me stiche overlock, kjo makine mini eshte e aftë për nje varietet stichesh, duke perfshire drejte, zig-zag, dhe me shume. Kjo shumanshmëri ju lejon të krijoni nje gamë projektesh

• Dizajn i Pa Kabllore:Dizajni pa kabllore i kësaj makine qepese ju jep liri lëvizjeje dhe eliminon rrezikun e rrëzimit te kabllit. Është perfekte per gomitje ne hapesira te vogla ose ne levizje.

• Ndërtim i Durueshëm:Duke filluar nga Kina Kontinentale, kjo makine gomash mini eshte e ndertuar per te zgjatur. Ndërtimi i tij i durueshem siguron qe mund te perballe ndërdjeket dhe udhetimet rregullisht.

• Ideal per Projekte DIY:Nese po riparoni rroba, krijoni ndonje gje, ose punoni ne nje projekt DIY, kjo makine gomash mini eshte nje zgjedhje ideale. Madhesia e tij e kompaktuar dhe dizajni i lehtë per perdorim e bejne te pershtatshme per fillestaret .

Karakteristika:

Zhurma e ulet, pa trullosje, e kompaktuar dhe e rehatshme.

Operacion me nje dore, e lehte per tu perdorur.

I vogel dhe i rehatshme, e lehte per t’u perdorur

Shkruaj ne gome. Rregulloni gjatesine e gomes.

Film ngushti. Rregullo ngushtesine e gomes.

Tabela e presionit. Fikso vendin e rrobes per te parandaluar devijim dhe gomitje te brishte.

Udhezimet per perdorimin:

Ne pritje: Mbaj bazen e makines me katër gishta te doreve te tua te djatht, vendosi gishtin  natyrshem ne kapakun e makines dhe mbaj makinën vendosur.

Te drejtoheni: Ndiqni udhezimet ne diagramin e detajuar te pershkrimin e produktit.

Vendosni materialin: Ndryshoni shtrirjen e duarit tuaj te djathte per te ngritur tavën e presionit, vendosni rrobat për të qënë të gomnuara nën tavën e presionit dhe kthejani butësisht prapa tavës së presionit për të shtypur rrobat.

Operacioni i Gomes: Mbani rrobën me dorën tuaj të majtë, shtypni butësisht dhe shpejt me gishtin e gjyshes tuaj të djathtë, dhe mekanizmi i ushqimit të rrobës do t’i dergoje materialin për të qënë e gomnuar majtas. Gradualisht lëvizni duaren e djatht qe mban makinen majtas, dhe mbajeni rroben me dorën e majt dhe delikat gomuni materialet ne ritmin e gomes. Objekti leviz majtas deri sa gomitja te perfundoje

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Makine qepese dore”
You're viewing: Makine qepese dore 690 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close