Makine rroje multifunksionale 3 ne 1

L1,690.00L3,990.00 (-58%)

In stock

Makine rroje multifunksionale!
Gemei-589 sherben per floket, mjekren dhe hunden!
Qethje dhe prerje profesionale ne kushtet e shtepise!

Kjo eshte makina e rrojes qe po kerkonit!

Me tre koka te ndryshme per heqjen e mjekres, flokeve dhe po ashtu ato te hundeve.

Mban deri ne dy ore pune.

Super.

Compare

Makine rroje multifunksionale!
Gemei-589 sherben per floket, mjekren dhe hunden!
Qethje dhe prerje profesionale ne kushtet e shtepise!

Kjo eshte makina e rrojes qe po kerkonit!

Me tre koka te ndryshme per heqjen e mjekres, flokeve dhe po ashtu ato te hundeve.

Mban deri ne dy ore pune.

Super.

Be the first to review “Makine rroje multifunksionale 3 ne 1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu