iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Makineri per burger

3990 L

Përshkrimi

 

 • Burgeri ne shtepi tani behet me thjeshte
 • Pajisje per burger
 • Me tre nivele
 • E thjeshte per tu pastruar
 • praktike ne perdorim dhe nuk ze hapsire

 


 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Makineri per burger”
You're viewing: Makineri per burger 3990 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close