Makineri Per Pergatitjen E Vezes

L1,990.00L4,990.00 (-60%)

In stock

Ja si e bejme vezen omlete ne! ⠀

E lyen pajisjen me pak vaj, i hedh 2 kokrra veze dhe i vendos shkopin. E pret 4-5 minuta sa te piqet dhe veza ne forme rrethore cilindrike fillon del vet!⠀

Jo vetem e shijshme por edhe e shendetshme, sepse nuk perdor pothuajse aspak vaj.⠀

Bejeni tuajen dhe nuk do te gatuani vetem vezen, por edhe receta te tjera pjekjeje😉

Compare

Ja si e bejme vezen omlete ne! ⠀

E lyen pajisjen me pak vaj, i hedh 2 kokrra veze dhe i vendos shkopin. E pret 4-5 minuta sa te piqet dhe veza ne forme rrethore cilindrike fillon del vet!⠀

Jo vetem e shijshme por edhe e shendetshme, sepse nuk perdor pothuajse aspak vaj.⠀

Bejeni tuajen dhe nuk do te gatuani vetem vezen, por edhe receta te tjera pjekjeje😉

Be the first to review “Makineri Per Pergatitjen E Vezes”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu