AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Makineri Per Sushi

L 490.00L 990.00 (-51%)

In stock

Sushi Lovers ?!⠀
Nese je nga ata persona qe vdesin per sushi, por ketu ne Tirane nuk i pelqen se si e bejne ne asnje restorant, atehere beje vete ne shtepi.⠀
Makinerine qe rrotullon orizin dhe e ben ne forme perfekte e gjen te ne!⠀

Mbaron pune ne pak minuta dhe mund te shijosh sushin e bere nga vete ti si nje profesioniste😍

Kodi: #00035

Sushi Lovers ?!⠀
Nese je nga ata persona qe vdesin per sushi, por ketu ne Tirane nuk i pelqen se si e bejne ne asnje restorant, atehere beje vete ne shtepi.⠀
Makinerine qe rrotullon orizin dhe e ben ne forme perfekte e gjen te ne!⠀

Mbaron pune ne pak minuta dhe mund te shijosh sushin e bere nga vete ti si nje profesioniste😍

Kodi: #00035

 

Be the first to review “Makineri Per Sushi”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu