AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Masazhator Elektrik për Qafën

L1,490.00

In stock

SKU: 645 Categories: , Tags: , , ,

Description

Produkt estetik dhe sicentifik është në përputhje me lakoren e qafës.

Dy bateri 7# për furnizim me energji elektrike dhe është e sigurt dhe e besueshme për përdorim.

Miratimi i teknologjisë më të re 3D fit inteligjente, ju mund ta rregulloni me lehtësi elektrodën sipas kurbës tuaj të qafës, Nëse përdorni lidhjen e jashtme, do të ndiheni më rehat.

Reviews (0)

Be the first to review “Masazhator Elektrik për Qafën”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Shporta

No products in the cart.