AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Masazhtor Elektrik në formë U

$ 21.46

In stock

Masazh elektrik të qafës dhe shpatullave i cilësisë së lartë.

1. Ka 8 rrotulla masazhesh në secilën anë, ka totalisht 16 rrotulla.
2. I disponueshëm për masazh për shpinën.
3. Funksioni i ngrohjes për të përmirësuar qarkullimin e gjakut.
4. Cilësimi i 15 minuta për të parandaluar masazhimin e gjatë.
5. Forma U do të japë një përvojë më të mirë masazhi.

Be the first to review “Masazhtor Elektrik në formë U”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu