AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Masazhues Kembesh

L 4,800.00

Out of stock

Qendrimi ulur ose ne kembe per nje kohe te gjate, ju jep lodhje dhe dhimbje te kembeve😟
Ne ju sugjerojme kete masazhator, te cilin mund ta perdorni ne shtepi pas pune.
•Me nxehtesi automatike
•Masazh me dridhje
•Magnetoterapi
•Fizioterapi me infra te kuqe, vale gazi me oksigjenim. 🔹220 AC V, 50 Hz, 300 W.
💥Cmimi: 4.800L

Qendrimi ulur ose ne kembe per nje kohe te gjate, ju jep lodhje dhe dhimbje te kembeve😟
Ne ju sugjerojme kete masazhator, te cilin mund ta perdorni ne shtepi pas pune.
•Me nxehtesi automatike
•Masazh me dridhje
•Magnetoterapi
•Fizioterapi me infra te kuqe, vale gazi me oksigjenim. 🔹220 AC V, 50 Hz, 300 W.
💥Cmimi: 4.800L

Be the first to review “Masazhues Kembesh”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu