20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Magna Power Masazhues Per Kembet

L990.00L1,990.00 (-50%)

In stock

Jeni gati për një tjetër eksperienc gjatë ecjes për ne pune apo kur dilni shëtitje!? Keni probleme me këmbët ju vrasin atletët apo kepucet që vishni për ne pune?⠀

Ky është super produkti që ju vjen në ndihmë.⠀
Ju masazhon kembet kur jeni ne levizje.
Rrit qarkullimin e gjakut.
Ul ndjeshem dhimbjet e kembeve dhe po ashtu ato te muskujve.
Nje mase per te gjitha llojet e kepuceve dhe atleteve.

Compare

L990.00L1,990.00 (-50%)

Përshkrim

Jeni gati për një tjetër eksperienc gjatë ecjes për ne pune apo kur dilni shëtitje!? Keni probleme me këmbët ju vrasin atletët apo kepucet që vishni për ne pune?⠀

Ky është super produkti që ju vjen në ndihmë.⠀
Ju masazhon kembet kur jeni ne levizje.
Rrit qarkullimin e gjakut.
Ul ndjeshem dhimbjet e kembeve dhe po ashtu ato te muskujve.
Nje mase per te gjitha llojet e kepuceve dhe atleteve.

Reviews (0)

Be the first to review “Magna Power Masazhues Per Kembet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Magna Power

Magna Power Masazhues Per Kembet

L990.00L1,990.00 (-50%)

Add to Cart