20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Masazhues Per Trupin Body Innovation

L2,500.00L4,990.00 (-50%)

In stock

Keni Dhimbje në trup, jeni duke kërkuar një mënyrë si të Lehtesoni ato apo dhe të reduktoni celulitin në pjesë të caktuara të trupit. Ky është momenti juaj për të mos humber me kohë, me produktin tonifikues dhe masazhues ju do arrini rezultate mahnitëse.⠀
Me aksion te trefishte.
Me 4 koka te ndryshme.
Mund ti ndryshoni edhe shpejtesine.
Me fuqi prej 25Watt.
Mund te perdoret edhe me kremera per dobsim per efekt sa me te mire.

Compare

L2,500.00L4,990.00 (-50%)

Përshkrim

Keni Dhimbje në trup, jeni duke kërkuar një mënyrë si të Lehtesoni ato apo dhe të reduktoni celulitin në pjesë të caktuara të trupit. Ky është momenti juaj për të mos humber me kohë, me produktin tonifikues dhe masazhues ju do arrini rezultate mahnitëse.⠀
Me aksion te trefishte.
Me 4 koka te ndryshme.
Mund ti ndryshoni edhe shpejtesine.
Me fuqi prej 25Watt.
Mund te perdoret edhe me kremera per dobsim per efekt sa me te mire.

Reviews (0)

Be the first to review “Masazhues Per Trupin Body Innovation”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Masazhues

Masazhues Per Trupin Body Innovation

L2,500.00L4,990.00 (-50%)

Add to Cart