AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Masazhues Terapeutik

$ 23.78$ 47.56 (-50%)

In stock

Sapo erdhi masazhuesi ne formen e jastekut per ju.

Ju gjithmone mund te perdorni nje trajtim masazhi ne orarin tuaj te ngushte kur keni Masazhuesin tone.

Mund te perdoret ne shtepi ose edhe ne makine.

Tiparet:

1-Cilesi e larte
2-Mekanizem qe nuk shkakton zhurma
3-Qeteson dhimbjen dhe stresin
4-Masazh terapeutik
5- Vjen edhe me nje fishe per makine

Dergesa Falas Ne Te Gjithe Shqiperine:

Na lejoni 2-4 dite per transportin jashte Tiranes.
Brenda Tiranes porosia ju vjen brenda dites.
Pagesa ne momentin kur dorezohet porosia.
Pagesat mund te behen edhe nepermjet PayPal.
20 Ditë Kthimi, Kur produkti ka probleme.
Telefono Tani: +355 69 70 23 821

Ne Ju Garantojme:

☑️  Pa tarifa te fshehura. ☑️  24/7 asistence @ishpejti.al
☑️  Pagesa te sigurta Cash ose PayPal.

Sapo erdhi masazhuesi ne formen e jastekut per ju.

Ju gjithmone mund te perdorni nje trajtim masazhi ne orarin tuaj te ngushte kur keni Masazhuesin tone.

Mund te perdoret ne shtepi ose edhe ne makine.

Tiparet:

1-Cilesi e larte
2-Mekanizem qe nuk shkakton zhurma
3-Qeteson dhimbjen dhe stresin
4-Masazh terapeutik
5- Vjen edhe me nje fishe per makine

Dergesa Falas Ne Te Gjithe Shqiperine:

Na lejoni 2-4 dite per transportin jashte Tiranes.
Brenda Tiranes porosia ju vjen brenda dites.
Pagesa ne momentin kur dorezohet porosia.
Pagesat mund te behen edhe nepermjet PayPal.
20 Ditë Kthimi, Kur produkti ka probleme.
Telefono Tani: +355 69 70 23 821

Ne Ju Garantojme:

☑️  Pa tarifa te fshehura. ☑️  24/7 asistence @ishpejti.al
☑️  Pagesa te sigurta Cash ose PayPal.

Be the first to review “Masazhues Terapeutik”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu