AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Masazhues i ri 2023, inteligjente me valë, mini elektrik për flokë, masazhues dore për kokën

$ 15.85$ 21.03 (-25%)

In stock

Category:

Rreth këtij artikulli
💆【Masazh inteligjent i kokës】Masazhuesi i kokës është i pajisur me 4 koka masazhi dhe 96 pika kontakti për të nxitur qarkullimin e gjakut dhe për të përmirësuar meridianët e kokës, ndihmon rritjen e flokëve. Zierje e thellë 3D, përshtatet në mënyrë perfekte në lëkurën e kokës, masazhoni thellë të gjitha pjesët e kokës dhe trupit.
💧【Masazher i papërshkueshëm nga uji】I bërë me material IPX7 të papërshkueshëm nga uji, do të thotë se jo vetëm që pastrohet lehtë, por mund të përdoret edhe në dush. Koka masazhuese e kokës është prej silikoni, e cila është e butë dhe nuk irriton lëkurën.
👍【E thjeshtë për t’u përdorur】Fillimi me një klikim, i lehtë për të filluar. Masazh inteligjent 20-minutësh me kohë për të mos harruar të fikni makinën. E projektuar në mënyrë ergonomike, e lehtë për t’u mbajtur, masazhon thellë kokën dhe trupin.
🎁【Modalitete të shumëfishta】Ka tre mënyra të shpejtësisë së ulët, shpejtësisë së lartë dhe alternative, dhe modalitetit të kalimit me një çelës. Lehtësoni stresin dhe relaksohuni plotësisht me tre mënyra të ndryshme masazhi. Gjithashtu një dhuratë ideale për burra, gra, prindër dhe miq.
👜【E rikarikueshme dhe e lëvizshme】Bateri litiumi e rikarikueshme e integruar, mund të përdoret normalisht për 4-7 ditë pasi të jetë karikuar plotësisht. I vogël dhe i lehtë për t’u mbajtur, shijoni masazhin perfekt kudo.

Be the first to review “Masazhues i ri 2023, inteligjente me valë, mini elektrik për flokë, masazhues dore për kokën”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu