AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

MASKË PËR ZHYTJE

$ 36.99$ 73.99 (-50%)

In stock

Maskë për zhytje që siguron një pamje panoramike 180º (mund të shohësh në çdo drejtim).

Të lejon të marrësh frymë natyrshëm, normalisht përmes gojës ose hundës.

Nuk është e nevojshme të vendosni ndonjë tub frymëmarrjeje në gojë apo të mbërtheni nofullën.

Mund të zhytesh dhe të eksplorosh detin deri në 5 minuta.

Kanalet e veçanta të thithjes dhe nxjerrjes së ajrit, nuk lejojnë depërtimin e ujit, por gjithashtu nuk krijohen avuj, që pengojnë shikimin.

Kjo maskë për zhytje është një zgjidhje ideale për aventurat nënujore.

Për të rritur dhe fëmijë, lehtësisht e përshtatshme për të gjitha llojet e formës së kokës.

Përdorimi i silikonit cilësor dhe shumë higjienik nuk krijon erë të pakëndshme dhe përbëhet nga materiale jo toksik.

Kodi: #00227

Maskë për zhytje që siguron një pamje panoramike 180º (mund të shohësh në çdo drejtim).

Të lejon të marrësh frymë natyrshëm, normalisht përmes gojës ose hundës.

Nuk është e nevojshme të vendosni ndonjë tub frymëmarrjeje në gojë apo të mbërtheni nofullën.

Mund të zhytesh dhe të eksplorosh detin deri në 5 minuta.

Kanalet e veçanta të thithjes dhe nxjerrjes së ajrit, nuk lejojnë depërtimin e ujit, por gjithashtu nuk krijohen avuj, që pengojnë shikimin.

Kjo maskë për zhytje është një zgjidhje ideale për aventurat nënujore.

Për të rritur dhe fëmijë, lehtësisht e përshtatshme për të gjitha llojet e formës së kokës.

Përdorimi i silikonit cilësor dhe shumë higjienik nuk krijon erë të pakëndshme dhe përbëhet nga materiale jo toksik.

Kodi: #00227

Be the first to review “MASKË PËR ZHYTJE”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu