fbpx

Maske Uji Per Zhytje

L3,500.00L7,000.00 (-50%)

In stock

Per te gjithe te apasionuarit e detit ishpejti sapo solli per ju, Maske Uji Per Zhytje.
Praktike dhe me nje super dizenjim.
Kete vere shijoje duke u zhytur ne thellesite me te bukura te detit shqiptar duke pare mrekullite qe na ofron.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Maska ideale per tu zhytur deri ne 5 minuta, duke marre fryme me hunde dhe goje nga 3-5 here me shume se maskat normale!
Praktike dhe me nje super dizenjim.
Mund te perdoret nga te rriturit dhe po ashtu edhe femijet.
Super,
beje tenden tani.
Compare
Per te gjithe te apasionuarit e detit ishpejti sapo solli per ju, Maske Uji Per Zhytje.
Praktike dhe me nje super dizenjim.
Kete vere shijoje duke u zhytur ne thellesite me te bukura te detit shqiptar duke pare mrekullite qe na ofron.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Maska ideale per tu zhytur deri ne 5 minuta, duke marre fryme me hunde dhe goje nga 3-5 here me shume se maskat normale!
Praktike dhe me nje super dizenjim.
Mund te perdoret nga te rriturit dhe po ashtu edhe femijet.
Super,
beje tenden tani.
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    Instagram did not return a 200.

Main Menu