AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

MATËS ALKOOLI

$ 18.76$ 39.61 (-53%)

In stock

| Matës alkooli | ekran dixhital LCD | i vogël | portativ | shumë i saktë | me bateri |

Matës alkooli me ekran dixhital LCD.

Ky matës alkooli mund të shfaqë direkt rezultatin e përqendrimit të alkoolit.

Duhet vetëm pesë sekonda për të parë rezultatin, i cili shfaqet në ekrani LCD.

Një pajisje e thjeshtë për të analizuar përqendrimin e alkoolit në gjak.

Është i vogël, portativ dhe shumë i saktë për vlerësimin e përmbajtjes së alkoolit, vetëm nga një mostër frymëmarrjeje.

Ideal për këdo që kërkon rezultatet më të besueshme të matjes.

Mund të përdoret në një larmi mjedisesh, si në klinika apo dhe për përdorim personal.

Funksionon me bateri.

Ngjyra e zezë e kombinuar me gri.

Be the first to review “MATËS ALKOOLI”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu