AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Mbajtes Telefoni i Varur

$ 10.70

In stock

SKU: 664 Category: Tag:

Mbajtes për varjen e telefonit është bërë nga materiale me cilësi të lartë që mund të përdoren për një kohë të gjatë.
Mund të shikoni me lehtësi video dhe të luani lojëra në një pozicion të rehatshëm, me mbështetësin e telefonit.
Mund të jetë i përkulur, dhe mund të varet në qafë, dhe kjo mbajtëse pa duar është e lehtë për ta përdorur.
Ky është një mjet shumë i dobishëm për ata që duan të qëndrojnë në shtëpi për të parë filma dhe për të luajtur me celularët e tyre.
Stenda e telefonit është praktike dhe e dobishme, dhe instalimi është aq i lehtë, sapo vendosni telefonin tuaj në të.

Be the first to review “Mbajtes Telefoni i Varur”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu