20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Mbajtese Buke Me Dru Bambuje

L1,990.00L3,980.00 (-50%)

In stock

Mos e ler me buken neper qese apo te mbeshtjelle me letra

Fute ne mbajtesen e bukes prej druri bambuje dhe mbaje te ngrohte e te fresket, te bute sikur sapo ka dale nga furra!

Me nje super dizenjim dhe ideale per cdo shtepi.

Cfare po pret beje tenden tani.

Compare

L1,990.00L3,980.00 (-50%)

Përshkrim

Mos e ler me buken neper qese apo te mbeshtjelle me letra

Fute ne mbajtesen e bukes prej druri bambuje dhe mbaje te ngrohte e te fresket, te bute sikur sapo ka dale nga furra!

Me nje super dizenjim dhe ideale per cdo shtepi.

Cfare po pret beje tenden tani.

Reviews (0)

Be the first to review “Mbajtese Buke Me Dru Bambuje”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Mbajtese Buke Me Dru Bambuje

Mbajtese Buke Me Dru Bambuje

L1,990.00L3,980.00 (-50%)

Add to Cart