fbpx

Mbajtese Dhe Kullonjese Enesh

L3,000.00L6,000.00 (-50%)

In stock

Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti, Mbajtese Dhe Kullonjese Enesh.
Per pjata, tasa, filxhane, luge e pirunj!
Praktike dhe me nje super dizenjim, ideale per cdo shtepi.
Me material rezistent ABS.
Me permasa 46cm x 34.5 cm x 46cm.
Ngjyra blu.
Cfare po pret beje tenden tani.

Compare

Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti, Mbajtese Dhe Kullonjese Enesh.
Per pjata, tasa, filxhane, luge e pirunj!
Praktike dhe me nje super dizenjim, ideale per cdo shtepi.
Me material rezistent ABS.
Me permasa 46cm x 34.5 cm x 46cm.
Ngjyra blu.
Cfare po pret beje tenden tani.

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    Instagram did not return a 200.

Main Menu