AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Mbajtese Drithrash 2L

$ 12.97$ 25.94 (-50%)

Out of stock

Mbajtese Drithrash 2L

E pate produktin me te ri tek ishpejti.al, Mbajtese Drithrash 2L ideale per cdo shtepi, restorante, lokale etj. Praktike dhe shume e lehte ne perdorim, vetem hapni kapakun hidhni drithrat tuaja dhe e keni gati. Me material plastike PP, jo te demshme per shendetin. Dimensionet e produktit jane 40 x 14.5 x 19 cm. Mund ta perdorni jo vetem per drithra por edhe per karamele, arra, bollgur, oriz etj. Vjen me plastike transparente qe mund te dalloni lehte ushqimin qe eshte brenda kontenitorit.
Kodi: #00087

Mbajtese Drithrash 2L

E pate produktin me te ri tek ishpejti.al, Mbajtese Drithrash 2L ideale per cdo shtepi, restorante, lokale etj. Praktike dhe shume e lehte ne perdorim, vetem hapni kapakun hidhni drithrat tuaja dhe e keni gati. Me material plastike PP, jo te demshme per shendetin. Dimensionet e produktit jane 40 x 14.5 x 19 cm. Mund ta perdorni jo vetem per drithra por edhe per karamele, arra, bollgur, oriz etj. Vjen me plastike transparente qe mund te dalloni lehte ushqimin qe eshte brenda kontenitorit.
Kodi: #00087

Be the first to review “Mbajtese Drithrash 2L”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu