AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Mbajtese Gotash Plastike

$ 12.97$ 25.94 (-50%)

Out of stock

Mbajtese Gotash Plastike

Produkti me super sapo erdhi tek ishpejti.al per ju, Mbajtese Gotash Plastike ideale per cdo shtepi, zyre, studio, lokale etj. Me material plastike PP rezistent dhe shume i forte, mos u shqetesoni per vida, ose per te demtuar murin e shtepise. Vjen me adezivin e tij ngjites, pa lodhje ose mundime te tjera. Mund te mbani deri ne 30 gota plastike. Madje keni edhe nje vend nese deshironi te lini shishen e ujit, celularin ose sende te tjera te ndryshme.

Mbajtese Gotash Plastike

Produkti me super sapo erdhi tek ishpejti.al per ju, Mbajtese Gotash Plastike ideale per cdo shtepi, zyre, studio, lokale etj. Me material plastike PP rezistent dhe shume i forte, mos u shqetesoni per vida, ose per te demtuar murin e shtepise. Vjen me adezivin e tij ngjites, pa lodhje ose mundime te tjera. Mund te mbani deri ne 30 gota plastike. Madje keni edhe nje vend nese deshironi te lini shishen e ujit, celularin ose sende te tjera te ndryshme. Dimensionet e produktit jane 23.5 x 20 x 6 cm.
Kodi: #0003

Be the first to review “Mbajtese Gotash Plastike”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu