AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Mbajtese Magnetike Terapeutike te Qafes

$ 10.45$ 20.90 (-50%)

In stock

Keni dhimbje te vazhdueshme te qafes? Asnje masazh qe ju bejne nuk ben efekt?
Provoni Mbajtesen Magnetike Terapeutike te Qafes!

Stimulimi termoelektrik i saj ndikon ne te gjithe trupin. E perbere nga magnete te perhershme, ajo gjithashtu permban turmaline, pluhur qeramik nano funksional rhe materiale specifike te ngrohjes.

Me efekte dyfish termoelektrike dhe piezoelektrike, formon nje fushe magnetike qe rezonon ne trupin e njeriut.

Mund te permiresoje qarkullimin e gjakut, promovoje nxitjen e metabolizmit dhe imunitetit.

Mund ta perdorin ata qe kane hiperplasia te kockave, dhimbje qafe, dhimbje kockash ose simptoma te tjera te terapise hipertermike.

E thjeshte per tu perdorur, komode dhe e sigurte.
Fillon te funksionoje 30 minuta pasi e ke vendosur.
Rekomandohet te perdoret 2-3 ore ne dite.

Nese ju skuqet lekura eshte normale. Me kalimin e kohes, intensiteti i nxehtesise do te dobesohet ndersa koha e nxehtesise do te zgjatet.

Keni dhimbje te vazhdueshme te qafes? Asnje masazh qe ju bejne nuk ben efekt?
Provoni Mbajtesen Magnetike Terapeutike te Qafes!

Stimulimi termoelektrik i saj ndikon ne te gjithe trupin. E perbere nga magnete te perhershme, ajo gjithashtu permban turmaline, pluhur qeramik nano funksional rhe materiale specifike te ngrohjes.

Me efekte dyfish termoelektrike dhe piezoelektrike, formon nje fushe magnetike qe rezonon ne trupin e njeriut.

Mund te permiresoje qarkullimin e gjakut, promovoje nxitjen e metabolizmit dhe imunitetit.

Mund ta perdorin ata qe kane hiperplasia te kockave, dhimbje qafe, dhimbje kockash ose simptoma te tjera te terapise hipertermike.

E thjeshte per tu perdorur, komode dhe e sigurte.
Fillon te funksionoje 30 minuta pasi e ke vendosur.
Rekomandohet te perdoret 2-3 ore ne dite.

Nese ju skuqet lekura eshte normale. Me kalimin e kohes, intensiteti i nxehtesise do te dobesohet ndersa koha e nxehtesise do te zgjatet.

Be the first to review “Mbajtese Magnetike Terapeutike te Qafes”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu