fbpx

Mbajtese Mjalti

L990.00L1,980.00 (-50%)

In stock

Erdhi perseri produkti me i shitur, Mbajtese Mjalti.
Praktike dhe ideale per cdo shtepi.
I perbere nga material i forte ABS, dhe shume i lehte.
Fantastike dhe me nje super dizenjim.
Mban deri ne 300 Ml.
Super.
Beje tenden tani.

Compare

Erdhi perseri produkti me i shitur, Mbajtese Mjalti.
Praktike dhe ideale per cdo shtepi.
I perbere nga material i forte ABS, dhe shume i lehte.
Fantastike dhe me nje super dizenjim.
Mban deri ne 300 Ml.
Super.
Beje tenden tani.

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    Instagram did not return a 200.

Main Menu