iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

mbajtese mjalti qelqi

700 L

Përshkrimi

 

Karakteristikat:

1. Dizajn multifunksional: Kupa e qelqit me forma është e pajisur me një shkop për shpërndarjen dhe kapak, që mund të ruajë lehtësisht mjaltë ose lëngje të tjera 

2. Dizajn elegant me forme: Kavanozi përdor një dizajn unik me forma të rrethuara, duke simuluar shtëpinë natyrore të bimëve, duke sjellë një stil dekorativ të ndryshëm në kuzhinë tuaj.

3. Shkop për shpërndarjen e ëmbëlsirave: Shkopi i shpërndarjes së mjaltit që vjen me kanën është praktik dhe ergonomik, duke e bërë lehtë të shpërndash ose të përzierësh, duke ju lejuar të përgatisni dreka të shijshme më shpejt dhe më të lehtë.

4. Kapaku i mbajtjes perfekte: Kapaku i kanaçetës mund të mbyllet plotësisht për të parandaluar ekspozimin e ushqimit në ajër, dhe ka një funksion të mirëmbajtjes për të siguruar freskinë të ushqimit.

Specifikacioni:

Material : qelq

Madhësia: Siç tregohet në foton

Ngjyra: transparente

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “mbajtese mjalti qelqi”
You're viewing: mbajtese mjalti qelqi 700 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close