Mbajtese Multifunksionale Per Tualetin

L1,200.00L2,400.00 (-50%)

In stock

⠀Nga rremujat e teperta ne nje shtepi modeste, Ishpejti solli per ju Mbajtese Multifunksionale Per Tualetin.

Perfekte edhe per kuzhinen, dhomen madje mund te perdoret edhe jashte shtepise.

Mos u shqetesoni nese mendoni se mund te thyhet ose tju bie, sepse mban deri ne 35 kg.

Vendoset lehtesisht ne mure me vida, praktike dhe e pershtatshme per cdo shtepi.

Me gjatesi: 43.18 x 5.08 x 5.08 cm dhe ngjyre gri.

Compare

Nga rremujat e teperta ne nje shtepi modeste, Ishpejti solli per ju Mbajtese Multifunksionale Per Tualetin.

Perfekte edhe per kuzhinen, dhomen madje mund te perdoret edhe jashte shtepise.

Mos u shqetesoni nese mendoni se mund te thyhet ose tju bie, sepse mban deri ne 35 kg.

Vendoset lehtesisht ne mure me vida, praktike dhe e pershtatshme per cdo shtepi.

Me gjatesi: 43.18 x 5.08 x 5.08 cm dhe ngjyre gri.

 

Be the first to review “Mbajtese Multifunksionale Per Tualetin”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu