AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Mbajtese multifunksionale

$ 7.19

In stock

SKU: 602 Category: Tags: , ,

Materiali: Plastike
Madhesia: 26 * 14.2 * 10cm
Ngjyra: Siç tregon fotografia
Sasia: 1 * Rack Storage

Karakteristikat:
1. Dizajn i pershtatshem, kullimi i shpejte, kapaciteti i fortë mbajtes.
2. I lëvizshëm, i lehtë për tu pastruar.
3. I papërshkueshëm nga uji, keshtu qe mund te perdoret ne zona te lagura te tilla si banjo dhe kuzhina.
4. Ideale për raftin e kuzhines.
5. Material i qëndrueshem .

Be the first to review “Mbajtese multifunksionale”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu