AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

MBAJTËSE PËR ÇADRA

$ 5.11$ 10.32 (-50%)

In stock

| Mbajtëse për çadra | në makinë |  te xhepi i derës | tharje e shpejtë | cilësor  |

Mbajtëse për çadra të krijuar posaçërisht për t’u mbajtur në makinë.

Mund të vendoset në pjesën përpara të makinës, te xhepi i derës etj.

Në të mund të vendosni një çadër, por gjithashtu dhe sende të tjera.

Ideale për çadra të vogla që palosen (mbyllen).

Madhësia e kësaj mbajtëse për çadra është e njëjtë me madhësinë e çadrës.

Dizajni i saj (për ventilim) ndihmon në tharjen më të shpejtë të çadrave të lagura.

Nuk duhet të shqetësoheni më për çadrat e lagura në makinën tuaj.

*Shumë i përshtatshme për t’u përdorur edhe si një kosh i vogël plehrash.

Materialet me cilësi të lartë ABS.

Kodi: #0076

 

Be the first to review “MBAJTËSE PËR ÇADRA”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu