MBAJTËSE PËR ENËT

L3,000.00L6,000.00 (-50%)

In stock

| Mbajtëse për enët | për t’i mbajtur | kulluar | pjata | tasa | lugë | pirunë | gota | material ABS jo toksike |

Compare

Mbajtëse për enët, për t’i mbajtur dhe kulluar ato.

Mund të vendosni pjata, tasa, lugë, pirunë, gota, filxhanë, thika etj.

Kjo mbajtëse për enët është mjaft rezistente dhe ka një strukturë të qëndrueshme.

E krijuar në mënyrë të tillë për kullim dhe tharje të shpejtë.

Ka një kapak që mbyllet dhe që i mban enët të pastra, të paprekura nga pëlhuri apo papastërtitë e ambientit të jashtëm.

Mund të vendoset pranë banakut të kuzhinë dhe të kurseni shumë hapësirë.

Materia ABS jo toksik.

Pastrohet shumë lehtë.

Praktike dhe me një super dizajn, ideale për çdo shtëpi.

Me përmasa 46cm x 34.5 cm x 46cm.

Ngjyra blu.

Be the first to review “MBAJTËSE PËR ENËT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu