AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Mbajtese Per Gotat Ne Forme Mjelme

$ 12.66$ 25.33 (-50%)

In stock

Mbajtese gotash te sapolara ose jo!
Eshte dizenjo mjaft e kendshme dhe trendy!
Madje rrotullohet.
Material rezistent ABS.
E lehte per tu pastruar.
Ideale per cdo shtepi dhe mund te merret me vete kudo.
Cfare po pret.
Beje tenden tani,
Mbajtese gotash te sapolara ose jo!
Eshte dizenjo mjaft e kendshme dhe trendy!
Madje rrotullohet.
Material rezistent ABS.
E lehte per tu pastruar.
Ideale per cdo shtepi dhe mund te merret me vete kudo.
Cfare po pret.
Beje tenden tani,
Be the first to review “Mbajtese Per Gotat Ne Forme Mjelme”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu