Mbajtese Per Gotat Ne Forme Mjelme

L1,200.00L2,400.00 (-50%)

In stock

Mbajtese gotash te sapolara ose jo!
Eshte dizenjo mjaft e kendshme dhe trendy!
Madje rrotullohet.
Material rezistent ABS.
E lehte per tu pastruar.
Ideale per cdo shtepi dhe mund te merret me vete kudo.
Cfare po pret.
Beje tenden tani,
Compare
Mbajtese gotash te sapolara ose jo!
Eshte dizenjo mjaft e kendshme dhe trendy!
Madje rrotullohet.
Material rezistent ABS.
E lehte per tu pastruar.
Ideale per cdo shtepi dhe mund te merret me vete kudo.
Cfare po pret.
Beje tenden tani,
Be the first to review “Mbajtese Per Gotat Ne Forme Mjelme”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu