20%

Discount

For Books Of March

Enter Prmotion Code

Sale2021

Mbajtese per telefon dhe kartepecetash

L690.00L1,400.00 (-51%)

In stock

Karakteristikë:
– Kutia e fortë dhe e qëndrueshme e indeve ABS + PP për organizimin e letrës tuaj.
– Dizajni i foleve të kartave, telefoni celular i integruar, i lehtë për t’u parë TV
– Kjo kuti mbajtese është e përshtatshme për pothuajse të gjitha llojet në treg
Kodi: #00432

Compare
SKU: 643 Categories: , Tags: , ,

L690.00L1,400.00 (-51%)

Përshkrim

Karakteristikë:
– Kutia e fortë dhe e qëndrueshme e indeve ABS + PP për organizimin e letrës tuaj.
– Dizajni i foleve të kartave, telefoni celular i integruar, i lehtë për t’u parë TV
– Kjo kuti mbajtese është e përshtatshme për pothuajse të gjitha llojet në treg
Kodi: #00432

Reviews (0)

Be the first to review “Mbajtese per telefon dhe kartepecetash”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu

Mbajtese per telefon dhe kartepecetash

L690.00L1,400.00 (-51%)

Add to Cart