AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

MBAJTËSE SAPUNI

$ 10.68$ 21.35 (-50%)

In stock

Mbajtëse sapuni, një pajisje që ka përdorim në tualet dhe kuzhinë.

Ajo është e përsosur për të mbajtur sapunin e pastër dhe të thatë.

Në të, mund të vendosen edhe sfungjerë, furça etj.

Kjo mbajtëse sapuni është krijuar në mënyrë të tillë që uji kullon dhe sapuni nuk shkrihet.

Kjo gjë është e rëndësishme sepse zvogëlon rritjen e baktereve.

Me një dizajn mahnitës, në formën e gjetheve, mbajtëset janë mjaft të këndshme për çdo dekor.

Përbëhen nga materiali ABS: i sigurt dhe miqësor me mjedisin.

Instalohen shumë thjeshtë dhe kanë nja bazament që i bën të jenë të palëvizshme.

Ngjyrat janë mjaft tërheqëse për syrin.

Kodi: #00154

Mbajtëse sapuni, një pajisje që ka përdorim në tualet dhe kuzhinë.

Ajo është e përsosur për të mbajtur sapunin e pastër dhe të thatë.

Në të, mund të vendosen edhe sfungjerë, furça etj.

Kjo mbajtëse sapuni është krijuar në mënyrë të tillë që uji kullon dhe sapuni nuk shkrihet.

Kjo gjë është e rëndësishme sepse zvogëlon rritjen e baktereve.

Me një dizajn mahnitës, në formën e gjetheve, mbajtëset janë mjaft të këndshme për çdo dekor.

Përbëhen nga materiali ABS: i sigurt dhe miqësor me mjedisin.

Instalohen shumë thjeshtë dhe kanë nja bazament që i bën të jenë të palëvizshme.

Ngjyrat janë mjaft tërheqëse për syrin.

Kodi: #00154

Additional information

2 copë

990 lekë

Be the first to review “MBAJTËSE SAPUNI”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu