fbpx

Mbajtese Sfungjeri Dhe Detergjenti

L1,200.00L2,400.00 (-50%)

In stock

Mbajtese Sfungjeri Dhe Detergjenti

Sa praktike eshte ky sfungjeri qe lan enet!
Me nje klikim i vendos detergjentin dhe gati per te lare enet.
Praktike dhe me nje super dizenjim.
Material rezistent ABS.
Ideale per cdo shtepi.
Thjeshte Super!!!!
Cfare po pret,
Beje tenden tani.

Compare

Mbajtese Sfungjeri Dhe Detergjenti

Sa praktike eshte ky sfungjeri qe lan enet!
Me nje klikim i vendos detergjentin dhe gati per te lare enet.
Praktike dhe me nje super dizenjim.
Material rezistent ABS.
Ideale per cdo shtepi.
Thjeshte Super!!!!
Cfare po pret,
Beje tenden tani.

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    Instagram did not return a 200.

Main Menu