AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Mbajtëse silikoni për gishtin e madh të këmbës

$ 10.68

In stock

😍 Mbajtëse silikoni për gishtin e madh të këmbës
Bli 2 copë për vetëm 990 lekë

👉 Ndihmon në drejtimin e tyre
👉 I mbron nga goditjet apo shtrēngimet e këpucëve
👉 Super të buta dhe komode në ecje

•Porosia direkt në adresën që ju dëshironi.
•Paguaj në momentin që merrni porosinë.
Per porosi na kontaktoni ne Inbox ose 0697023821.

Be the first to review “Mbajtëse silikoni për gishtin e madh të këmbës”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu