Mbajtese Telefoni

L990.00

In stock

Compare
SKU: 601 Category: Tags: , , ,

Super praktike per te pare nje film ne celularin tuaj, apo te flisni ne kamera me familjaret tuaj!
Gjithashtu ka nje hapesire per te mbajtur facoletat!

1. Kuti indesh shumefunksionale, e vogël dhe e bukur, dizajn unik
2. Materiali i shendetshem ABS dhe materiali PP.

Specifikime
Ngjyra: e bardhë, blu, rozë, jeshile
Madhësia: 18.5×14.5x16cm
Pesha: 490g
Materiali: ABS + PP

Be the first to review “Mbajtese Telefoni”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu