AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Mbajtese Telefoni

$ 7.29$ 14.80 (-51%)

In stock

Super praktike per te pare nje film ne celularin tuaj, apo te flisni ne kamera me familjaret tuaj!
Gjithashtu ka nje hapesire per te mbajtur facoletat!

1. Kuti indesh shumefunksionale, e vogël dhe e bukur, dizajn unik
2. Materiali i shendetshem ABS dhe materiali PP.

Specifikime
Ngjyra: e bardhë, blu, rozë, jeshile
Madhësia: 18.5×14.5x16cm
Pesha: 490g
Materiali: ABS + PP
Kodi: #00432

SKU: 601 Category: Tags: , , ,

Super praktike per te pare nje film ne celularin tuaj, apo te flisni ne kamera me familjaret tuaj!
Gjithashtu ka nje hapesire per te mbajtur facoletat!

1. Kuti indesh shumefunksionale, e vogël dhe e bukur, dizajn unik
2. Materiali i shendetshem ABS dhe materiali PP.

Specifikime
Ngjyra: e bardhë, blu, rozë, jeshile
Madhësia: 18.5×14.5x16cm
Pesha: 490g
Materiali: ABS + PP
Kodi: #00432

Be the first to review “Mbajtese Telefoni”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu