Mbajtese Tualeti Per Femije

L1,600.00L1,990.00 (-20%)

In stock

Compare

Informacione mbi produktin:

Emri i produktit: Mbajtese tualeti per femije

Cilësi e lartë.

Ngjyra: Blu / Jeshile

Stili: siguri, komoditet

Lartesia: 17cm ose 25cm (i rregullueshëm)

Pesha e artikullit: 1.6 kg

Përshkrim:

I përshtatshëm për tu pastruar.

Pastrohet me ujë.

Mundëson fëmijëve që të arrijnë dhe të ulen të sigurt në tualet.

Paloset  lehtësisht.

Posta : Falas brenda unazës | 200 Lekë jashtë unaze & rrethe

Be the first to review “Mbajtese Tualeti Per Femije”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu