AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Mbajtese Tualeti Per Femije

L2,500.00

In stock

Description

Informacione mbi produktin:

Emri i produktit: Mbajtese tualeti per femije

Cilësi e lartë.

Ngjyra: Blu / Jeshile

Stili: siguri, komoditet

Lartesia: 17cm ose 25cm (i rregullueshëm)

Pesha e artikullit: 1.6 kg

Përshkrim:

I përshtatshëm për tu pastruar.

Pastrohet me ujë.

Mundëson fëmijëve që të arrijnë dhe të ulen të sigurt në tualet.

Paloset  lehtësisht.

Posta : Falas brenda unazës | 200 Lekë jashtë unaze & rrethe

Reviews (0)

Be the first to review “Mbajtese Tualeti Per Femije”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Shporta

No products in the cart.