AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Mbajtese Vazosh Metalike

L 990.00L 1,980.00 (-50%)

Out of stock

Mbajtese Vazosh Metalike

E pate produktin me te ri tek ishpejti.al, Mbajtese Vazosh Metalike ideale per cdo ambient. Me material te forte dhe rezistent metalik qe nuk ndryshket. Vjen ne ngjyre te zeze elegante. Dimensionet e produktit jane 18 x 22 x 18 cm. Mban deri ne 5kg peshe. Mund ta vendosni ne lokale, restorante, shtepi etj. Me nje dizenjo fantastike dhe shume te bukur.
Kodi: #00048

Mbajtese Vazosh Metalike

E pate produktin me te ri tek ishpejti.al, Mbajtese Vazosh Metalike ideale per cdo ambient. Me material te forte dhe rezistent metalik qe nuk ndryshket. Vjen ne ngjyre te zeze elegante. Dimensionet e produktit jane 18 x 22 x 18 cm. Mban deri ne 5kg peshe. Mund ta vendosni ne lokale, restorante, shtepi etj. Me nje dizenjo fantastike dhe shume te bukur.
Kodi: #00048

Be the first to review “Mbajtese Vazosh Metalike”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu