AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Mbrojtese Metalike Rrjete

$ 12.56$ 25.12 (-50%)

In stock

Mbrojtese Metalike Rrjete

Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al, Mbrojtese Metalike Rrjete problemin per mbrojtjen e ushqimit tani, jua zgjidhim ne. Me material metalik i forte dhe shume rezistent, i pa demshem per shendetin. Dimensionet e produktit jane 35 x 14.5cm  30 x 13cm. Vjen ne ngjyre te zeze elegante qe i pershtatet cdo ambienti. Mbro lehte ushqimin nga pluhurat ose insektet e ndryshme.
Kodi: #00016

Mbrojtese Metalike Rrjete

Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al, Mbrojtese Metalike Rrjete problemin per mbrojtjen e ushqimit tani, jua zgjidhim ne. Me material metalik i forte dhe shume rezistent, i pa demshem per shendetin. Dimensionet e produktit jane 35 x 14.5cm  30 x 13cm. Vjen ne ngjyre te zeze elegante qe i pershtatet cdo ambienti. Mbro lehte ushqimin nga pluhurat ose insektet e ndryshme.
Kodi: #00016

Be the first to review “Mbrojtese Metalike Rrjete”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu