AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Mbrojtëse nga vaji

$ 8.54

In stock

SKU: 607 Category: Tags: , , ,

Dimensionet: 840*330mm/840*390mm
Color: Siç tregohet
Material: Alumin

– Funksioni: Kjo mburojë spërkatëse jo ngjitëse mban sipërfaqet e gatimit, banakët, muret dhe dyshemetë pa spërkatës yndyrore, duke eleminuar djegiet, pastrimin e çrregullt.
– Përdorni: Tre panele të varura shpalosen dhe rrethojnë tiganët dhe skiljet tuaja për të siguruar një pengesë të gjatë mbrojtëse ndaj yndyrës së nxehtë dhe të dëmshme.
– Sipërfaqe jo ngjitëse: Pastrohet lehtë dhe e bën kuzhinën më të rregullt.
– Lehtë për tu ruajtur: Mund të paloset në madhësi të ndryshme për përdorim dhe ruajtje të përshtatshme, nuk ju zë shumë vend.
– Lehtë për t’u përdorur: Thjesht vendosni mburojë rreth tiganit gjatë gatimit.
– Përshtatet me çdo ndezës: Tri panele të varura që mund të rregullohen për t’iu përshtatur çdo zjarri ose tigani.
– Materiali: I bërë nga letër alumini, i papërshkueshëm nga vaji, i papërshkueshëm nga uji, i qëndrueshëm për përdorim për një kohë të gjatë.
– Pastër: Pastrohet lehtë, mund të përdorni leckë pastrimi ose letër për të fshirë papastërtitë.
– Rezistencë ndaj nxehtësisë: Bërë nga fletë alumini, pika e shkrirjes është deri në 660 gradë, rezistente ndaj nxehtësisë dhe e qëndrueshme.

Be the first to review “Mbrojtëse nga vaji”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu