AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Mbrojtese Plastike Kondicioneri

$ 21.03$ 42.17 (-50%)

In stock

Mbrojtese Plastike Kondicioneri

Produkti me i ri tek ishpejti, Mbrojtese plastike kondicioneri mbron ajrin qe vjen drejtperdrejt nga kondicioneri dhe e shperndan ne te gjithe dhomen, duke e mbajtur ate me te fresket. Ideale per shtepia dhe sidomos per ambiente te vogla. Dimensionet e produktit jane 23 x 45 x 74 cm. Me ngjyre te bardhe elegante ideale per cdo ambjent.

SKU: 747 Category: Tag:

Mbrojtese Plastike Kondicioneri

Produkti me i ri tek ishpejti, Mbrojtese plastike kondicioneri mbron ajrin qe vjen drejtperdrejt nga kondicioneri dhe e shperndan ne te gjithe dhomen, duke e mbajtur ate me te fresket. Ideale per shtepia dhe sidomos per ambiente te vogla. Dimensionet e produktit jane 23 x 45 x 74 cm. Me ngjyre te bardhe elegante ideale per cdo ambjent.

Be the first to review “Mbrojtese Plastike Kondicioneri”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu