AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Mbrojtese Plastike Rrjete

$ 2.16$ 12.94 (-83%)

In stock

Mbrojtese Plastike Rrjete

Ishpejti sapo solli produktin me te ri ne dyqan. Mbrojtese Plastike Rrjete, do te thoni ju se cfare eshte kjo dhe perse sherben, Eshte nje kapak mbrojtes me material plastike qe nuk lejon qe pjata juaj te vijne insekte, mizat, pluhur etj. Diametri i produktit eshte 25 cm. Dhe vjen ne ngjyre jeshile te bukur dhe shume elegante. Praktike mund ta vendosni kudo pa zene vend. Dhe jane 3 cope per vetem 600 leke.
Kodi i produktit #001

Mbrojtese Plastike Rrjete

Ishpejti sapo solli produktin me te ri ne dyqan. Mbrojtese Plastike Rrjete, do te thoni ju se cfare eshte kjo dhe perse sherben, Eshte nje kapak mbrojtes me material plastike qe nuk lejon qe tek pjata juaj te vijne insekte, mizat, pluhur etj. Diametri i produktit eshte 25 cm. Dhe vjen ne ngjyre jeshile te bukur dhe shume elegante. Praktike mund ta vendosni kudo pa zene vend. Dhe jane 3 cope per vetem 600 leke.
Kodi i produktit #001

Be the first to review “Mbrojtese Plastike Rrjete”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu