Mbulesa Per Divan

In stock

Super mbulesa per divanet dhe kolltuket tuaj.
Materiali: 100% pambuk.
Permasat:
90-140cm.
145-185cm.
190-230cm.
235-300cm.
Mateni kolltukun apo divanin tuaj perpara se te vendosni se sa mbulesa ju duhen!
Cmimi:
Dopio 1800 leke.
Tresh 1900 leke.
Katersh 1990 Leke.
Compare
Super mbulesa per divanet dhe kolltuket tuaj.
Materiali: 100% pambuk.
Permasat:
90-140cm.
145-185cm.
190-230cm.
235-300cm.
Mateni kolltukun apo divanin tuaj perpara se te vendosni se sa mbulesa ju duhen!
Cmimi:
Dopio 1800 leke.
Tresh 1900 leke.
Katersh 1990 Leke.

Be the first to review “Mbulesa Per Divan”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu