AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Më pak Stres – Jasmin Kirkbride

$ 7.95

In stock

SKU: 684 Category: Tags: ,

Kur ju thonë “më shtruar” apo “mos u shqetësoni”, a ju vjen t’ua ktheni “qepeni gojën”?

Sepse, po të ishte aq e lehtë, do ta bënit vetë, kështu?

Nuk jeni vetëm, për më tepër, ka edhe një mënyrë për ta hequr qafe stresin. I pajisur me udhëzime, sugjerime dhe citate, ky libër do t’ju japë forcën për të mposhtur në qoftë se-të dhe çdo ditë do ta jetoni pak më gjatë.

Be the first to review “Më pak Stres – Jasmin Kirkbride”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu