METËR DIXHITAL PROFESIONAL

L1,990.00L3,980.00 (-50%)

In stock

| Metër dixhital profesional | matje në distanca të mëdha | për sipërfaqet e lakuara | objektet e parregullta | praktik | matje-3 në 1 |

Compare

Metër dixhital profesional për matjen e dhomave, mobilieve, objekteve, projekteve të punës dhe më shumë.

I përbërë nga një shirit matës i cili rrotullohet, përkulet pa u dëmtuar duke realizuar matje precize edhe për sipërfaqet e lakuara ose objektet e parregullta,.

I pajisur me një ekran të vogël LCD, i thjeshtë dhe praktik për t’u lexuar.

Karakteristika e tij është që mund të bëjë matje në 3 forma  të ndryshme.

Matje për sipërfaqet e lakuara ose objektet e parregullta ose rreth objekteve.

Modaliteti laser shërben për matje në distanca të gjata dhe të paarritshme.

Një kombinim perfekt për matje 3 në 1, me material ABS tepër rezistent.

 

Be the first to review “METËR DIXHITAL PROFESIONAL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu