fbpx

Meter Dixhital

L1,990.00L3,980.00 (-50%)

In stock

Ky metri sapo ka ardhur dhe eshte kaq e thjeshte te masesh cdo gje tani!
Mos i mendoni dy here matjet tuaja.
E thjeshte per tu lexuar.
Me ekran LCD.
Material i forte ABS.
Perfekte per gjithcka, per te matur dhoma, mobilje ose edhe projekte pune.
Me 3 modele te ndryshme: me laser, me litar dhe po ashtu rrotullim.
Super!!!!

Compare

Ky metri sapo ka ardhur dhe eshte kaq e thjeshte te masesh cdo gje tani!
Mos i mendoni dy here matjet tuaja.
E thjeshte per tu lexuar.
Me ekran LCD.
Material i forte ABS.
Perfekte per gjithcka, per te matur dhoma, mobilje ose edhe projekte pune.
Me 3 modele te ndryshme: me laser, me litar dhe po ashtu rrotullim.
Super!!!!

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    Instagram did not return a 200.

Main Menu