AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Mikser Dore First Austria

$ 26.38

In stock

Mikser Dore First Austria.Përgatisni vakte të shijshme me këte Mikser Dore.I cili përzien ëmbëlsirat, supat apo salcat.Pa ju shkaktuar lodhje.Me 5 nivele shpejtësie.Fuqi 200w,konsum i ulet energjie.Super Praktike në përdorim.Mjet i domosdoshëm për cdo kuzhinë!

SKU: 298 Categories: ,

Mikser Dore First Austria

Tani mund të përgatisni brumërat, ëmbëlsirat apo salcat me këte Mikser Dore nga First Austria! Rruga e vetme për të përzierë me shpejtësi maksimale dhe efikasitet! Produkt thesar për cdo kuzhinë!

 

 

Be the first to review “Mikser Dore First Austria”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu