AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Mikser Dore Muhler MX-202S

$ 26.42

In stock

Mikser dore. 5 gradë për të punuar
Funksioni Turbo
Miksera të kromuar për përzierje dhe brumë
Dizajn ergonomik
Butoni i lëshimit të agjitatorit
Gjatësia e kabllit të energjisë - 1 m
200W, 220-240V~/50-60Hz

Mikser dore. 5 gradë për të punuar
Funksioni Turbo
Miksera të kromuar për përzierje dhe brumë
Dizajn ergonomik
Butoni i lëshimit të agjitatorit
Gjatësia e kabllit të energjisë – 1 m
200W, 220-240V~/50-60Hz

Be the first to review “Mikser Dore Muhler MX-202S”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu