AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Mikser KM3025 DSP

$ 113.24

In stock

Tensioni : 220-240V ~ 50 / 60Hz
Prodhimi : 1200W
8830 motor bakri;
Tas furçë inox 6.5L; Me mbulesë tasi dhe duar të dyfishta;
Shpejtësia e pulsit siguron kontroll të shpejtë të yllit / ndalimit
10 cilësime të shpejtësisë, krijimi i brumit & përzierës & vezë mikser;
Funksioni i funksionimit Pluse, tas i largueshëm S.S për funksionim të lehtë;
Teh alumini i ndashëm për pastrim të lehtë;
3 teh për përzierjen dhe prodhimin e brumit;
Këmbët rezistente ndaj trungut; Ngarkimi i fortë i motorit dhe dizajni më i ulët i zhurmës; Me dizajn të veçantë të sistemit të drejtimit të rripave të dyfishtë

SKU: 718 Categories: ,

Tensioni : 220-240V ~ 50 / 60Hz
Prodhimi : 1200W
8830 motor bakri;
Tas furçë inox 6.5L; Me mbulesë tasi dhe duar të dyfishta;
Shpejtësia e pulsit siguron kontroll të shpejtë të yllit / ndalimit
10 cilësime të shpejtësisë, krijimi i brumit & përzierës & vezë mikser;
Funksioni i funksionimit Pluse, tas i largueshëm S.S për funksionim të lehtë;
Teh alumini i ndashëm për pastrim të lehtë;
3 teh për përzierjen dhe prodhimin e brumit;
Këmbët rezistente ndaj trungut; Ngarkimi i fortë i motorit dhe dizajni më i ulët i zhurmës; Me dizajn të veçantë të sistemit të drejtimit të rripave të dyfishtë

Be the first to review “Mikser KM3025 DSP”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu