AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

MINI IBRIK KAFE/ÇAJ

$ 12.94$ 25.88 (-50%)

In stock

| Mini ibrik kafe/çaj | dizajn elegant | prej qelqi | çelik inox |

Mini ibrik kafe/çaj modern me një model të sofistikuar dhe dizajn elegant, i përkryer për të bërë çaj dhe kafe.

Përbëhet nga shishe prej qelqi me rezistencë të lartë ndaj nxehtësisë.

Ka përdorim shumë të thjeshtë: shtohet çaji/kafja, uji i nxehtë dhe më pas shtypet.

Në vetëm 4 minuta çaji ose kafja do të jetë gati.

Ky mini ibrik kafe/çaj është i pajisur me një filtër të integruar dhe të lehtë për t’u larë.

Me sistem mbylljeje automatike dhe një dorezë ergonomike.

Me të ju mund të shijoni një kafe dhe çaj të shijshme në shtëpi, në zyrë ose lokale.

Materiali: çelik inox + xham (anti-ndryshk dhe i qëndrueshëm).

Kapaciteti: 350ml

Be the first to review “MINI IBRIK KAFE/ÇAJ”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu