AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Mini peshore elektrike

$ 16.11

Out of stock

Peshore elektrike dixhitale!

Mund të peshoj bizhuteri,tableta etj.Peshon deri në 500g.Përmasat janë 115x65x17mm

Ekran LCD: 44x17mm. Punon me bateri dhe fiket automatikisht pas 60sek.

Be the first to review “Mini peshore elektrike”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu