Mini Projektori LED

L4,500.00L9,000.00 (-50%)

In stock

Projektori LED
Projektori LED portabel eshte ideal per t’u perdorur ne kushtet e shtepise, per te shijuar filma ne dimensione te medha, per te degjuar muzike, per te pare dekumentare etj.

Nje nga risite me inovative qe ka pushtuar zemrat e dashamirese te teknologjise se fundit!

Merre dhe ti.

Compare

Projektori LED
Projektori LED portabel eshte ideal per t’u perdorur ne kushtet e shtepise, per te shijuar filma ne dimensione te medha, per te degjuar muzike, per te pare dekumentare etj.

Nje nga risite me inovative qe ka pushtuar zemrat e dashamirese te teknologjise se fundit!

Merre dhe ti.

Be the first to review “Mini Projektori LED”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu