AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Mini Projektues

$ 48.64$ 97.18 (-50%)

In stock

Mini Projektues

Cmimet e biletave te kinemave jane gjithmone shume te shtrenjta.

Ti paguan per biletat, kokoshkat, pijet dhe me shume.

Ishpejti solli per ju super Mini projektuesin, nuk ke nevoje te shkosh me ne kinema sille kinemane ne shtepi.

Me nje dizanj unik dhe shume praktike per tu perdorur.

Mund ta merrni me vete kudo, fale vecorise se saj portative.

Thjeshte Super.

Mini Projektues

Cmimet e biletave te kinemave jane gjithmone shume te shtrenjta.

Ti paguan per biletat, kokoshkat, pijet dhe me shume.

Ishpejti solli per ju super Mini projektuesin, nuk ke nevoje te shkosh me ne kinema sille kinemane ne shtepi.

Me nje dizanj unik dhe shume praktike per tu perdorur.

Mund ta merrni me vete kudo, fale vecorise se saj portative.

Thjeshte Super.

Be the first to review “Mini Projektues”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu